teuntur dizaina blogs

“Need for pig” spēle iOs ierīcēm no Latvijas ārēm!

Posted on: janvāris 4, 2012


Latviešu ios izstrādātāji Marker Soft iekļāvuši iekš Apple appstore veikala 3D spēli Need for Pig ( Sākumā izdzirdot, radās asociācija – Būs sivēnu sacīkstes 😀 ). Ja nekļūdos šī ir pirmā LV 3D spēle ( spēles ir mazākumā ) Appstorē. Saite uz spēli.

Iepazīsties ar fermeri Bobu – smagi strādājošo, visu mīlošo, labsirdīgo vietējo un vienīgo iedzīvotāju Vienalgazemē – vietā, kura drizāk tik ļoti nav aizmirsta, kā neatklāta.

Šajā vietā, kura ir tik ļoti izolēta no pārējās pasaules, lietas sāk palikt pavisam dullas: ļaunas aitas, cietsirdīgā Zemeskunga pārraudzībā, sāk sēt arvien lielāki postu kādreiz tik ļoti mierīgajā zemē, uzbrūkot un draudot ikvienam dzīvniekam, kurš uzdrošinās nostāties viņām ceļā. Arī Boba uzticīgais draugs, Cūka Oinkijs, tika ielenkts un sagūstīts laikā, kad mēģināja nosargāt savu šķūni no aitu uzbrukuma. Izskatās, ka šie ļaundari Oinkiju tur ieslēgtu kādā no Zemeskunga būriem… Hmm, (m)aita, iepazīsties ar fermeri Bobu! Sagūstīt viņa vienīgo draugu bija sliiiiikta ideja!

Brauc ar turbo zāles pļāvēju, uzliec satriecošu burkānmetēju, apgūsti leģendāro Fermerlēcienu un pierādi, ka neesi vājsirdīgs! Izglāb Oinkiju un atved viņu mājās vienā gabalā!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Patreiz izdevīgi

Optiskais internets

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Join 5 other followers

Advertisements
%d bloggers like this: